Od 30 listopada ponownie otwarci!

Kochani Czytelnicy!

Informujemy, że zgodnie z najnowszym rozporządzeniem możemy na nowo otworzyć naszą bibliotekę i udostępniać zbiory. Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 14 do 19 i w soboty od 8 do 13.

Prosimy o zachowanie wszystkich wytycznych, które obowiązywały przed zamknięciem. Oddawane książki nadal będą na kwarantannie – kładziemy je do specjalnych pudełek w bibliotece, w bibliotece należy przebywać w maseczce. Przed wyborem książek z półek obowiązkowa jest dezynfekcja rąk.

Cieszymy się, że znowu się zobaczymy!

Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 12 271 10 74 oraz tel. kom. 577-008-321, można do nas również pisać na facebooku i mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . W miarę możliwości będziemy udzielali Państwu informacji o naszym funkcjonowaniu, można także wcześniej zamawiać książki jak do tej pory przez katalog lub telefonicznie i mailowo.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Od 30 listopada ponownie otwarci!