Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

W piątek, 25.09.2020 r. spotkaliśmy się w Dyskusyjnym Klubie Książki Kulturalne espresso przy kawie (i herbacie. I ciasteczku!) żeby porozmawiać o "Pozwól rzece płynąć" Michała Cichego. Był to dla nas wszystkich bardzo inspirujący czas, ciężko było się rozstać! Autor, swoją niewielką książką podzielił nasze opinie, co tylko ożywiło naszą dyskusję. Kolejne spotkanie odbędzie się 9 października o godzinie 17:00. Podyskutujemy na temat "Córki Grabarza" Joyce Carol Oates. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do "Kulturalnego Espresso" zapraszamy do kontaktu przez stronę na facebooku oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Ilość miejsc ograniczona. Program dla Dyskusyjnych Klubów Książki dofinansowano ze środków Instytutu Książki.
Moderatorką klubu jest Justyna Szawara.
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki