Czytanie na dobranoc z MBP w Dobczycach #ZostańWDomu

W naszej bibliotece, z inicjatywy Piotra Skóry organizujemy "Czytanie na dobranoc z MBP w Dobczycach". Akcja ma na celu urozmaicenie czasu wolnego dzieciom, które z powodu epidemii przebywają w domach, z dala od rówieśników i wielu rozrywek. Inicjatywa pomoże nam gościć w Państwa domach, pomimo trudnego czasu z jakim się borykamy.

Nagrane przez naszych czytelników i przyjaciół biblioteki bajki umieszczone będą na naszym Facebooku, oraz Youtube. Akcja cieszy się już sporym zainteresowaniem, zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców. Pomysłodawcy - dziękujemy za przeczytanie pierwszej historii. Podziękowania składamy również Wydawnictwu Literatura, za zgodę na wykorzystanie książek wydanych prze to właśnie wydawnictwo. Zapraszamy także na kolejne czytania, najbliższe (dzisiaj) 24.03.2020 r. o godz.19:00 Tym razem poznamy fragmenty książki „POCZET PSUJÓW POLSKICH" czytane przez samego autora, Pawła Beręsewicza.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Czytanie na dobranoc z MBP w Dobczycach #ZostańWDomu