Konferencja w bibliotece

Nasza biblioteka gościła dziś Dyrektorki i Pracowników bibliotek z powiatu myślenickiego na specjalnej konferencji.
W konferencji wzięli udział także Pani sekretarz Gminy i Miasta Dobczyce Małgorzata Góralik-Piętka, dyrektor MGOKIS Dobczyce Pan Andrzej Topa oraz Przewodnicząca Rady Społecznej przy naszej bibliotece Pani Krystyna Zając. Od niedawna konferencję przyjęły formę spotkań w różnych placówkach naszego powiatu. Tym razem bibliotekarze zjawili się w Dobczycach i mieli okazję poznać specyfikę pracy biblioteki w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym. Oprócz tego Pani Maria Jakóbczyk-Rams przeprowadziła ciekawy wykład pt. „Zawsze Facebook, tylko Facebook? O możliwościach i potrzebach cyfrowego dialogowania z odbiorcami usług bibliotecznych”.

Dziękujemy za obecność i docenienie naszych działań.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Konferencja w bibliotece