Klub Nowych Technologii

Zapraszamy na CYKL SPOTKAŃ W KLUBIE NOWYCH TECHNOLOGII
Co przed nami?
-nauka i zabawa z edukacyjnym Robotem Photon (podstawy kodowania)
-poznawanie nowych aplikacji (tablet, okulary 3D, VR )
-kreatywne spędzanie czasu

Na spotkaniach w Klubie Nowych Technologii uczestnicy będą stawiać pierwsze kroki w programowaniu, z użyciem robota Photon, w oparciu o dostępne aplikacje na tablecie. Będą to zajęcia interaktywne, gdzie podczas nauki i zabawy, dzieci będą się uczyć logicznego myślenia, przewidywania i konstruowania prostych programów, a przy tym, poznają działanie i odkryją możliwości robota. Wykorzystamy dostępne scenariusze zajęć, ale też będziemy tworzyć i wdrażać własne pomysły.

Oprócz zajęć z robotami odbywać się będą spotkania, na których wykorzystując tablety oraz rozszerzoną rzeczywistość dzieci będą poznawać nowe aplikacje.

Każde zajęcia będą trwały ok. 45 minut ( do 1 godz.) i będą się odbywały w dwóch grupach wiekowych, od 21 i 23 października do 2 i 4 marca. Zawsze od godziny 16:00.

Zapraszamy dzieci w wieku 5 i 6 lat (gr. I młodsza) oraz 7 i 8 lat (gr. II starsza), najchętniej te, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach z robotami Photon. Zapisu można dokonać w bibliotece.

Ilość miejsc ograniczona (max. do 14 osób w każdej grupie).

Koszt za jedne zajęcia wynosi 5 zł (całość za wszystkie zajęcia: 50 zł).

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Klub Nowych Technologii