Ciekawe miejsce ciekawych ludzi!

Aktualności

Zajęcia Klubu Nowych Technologii

Po raz kolejny dzieci biorące udział w warsztatach spotkają się cyklicznie w dwóch grupach z panią Dorotą Mistarz i Photonami (cztery spotkania z panią Edytą i VR) od października. Klub Nowych Technologii uczy dzieci logicznego myślenia (m.in. kodowanie), kreatywności, a także współdziałania w grupie. Dziś spotkamy się o godzinie 16:00. Rodzicom dzieci, które do tej pory jeszcze nie miały okazji spotkać się z naszymi sympatycznymi robotami przypominamy, że w ferie ruszają jednorazowe spotkania z nowymi technologiami dla "początkujących". Zachęcamy do zapisów!

Galeria na Facebooku

Ferie z biblioteką - zapraszamy!

Zapraszamy na moc atrakcji związanych z feriami. W tym roku nasza biblioteka zmieni się w "BIBLIOTEKĘ DOŚWIADCZEŃ". Nie zabraknie naukowych eksperymentów, książki, piłkarskich emocji, nowych technologii, sensorycznych zabaw, muzyki i filmu. Zapisy w bibliotece!

Załączniki:
Pobierz plik (FERIE - OFERTA BIBLIOTEKI.pdf)OFERTA ZAJĘĆ[ ]12617 Kb

W przeróżnej postaci śnieg

W niedzielę 12 stycznia wzięliśmy udział w charytatywnym koncercie "W przeróżnej postaci śnieg..." przygotowanym przez Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce i Stowarzyszenie Ispina Dobczyce.

Więcej...

Kolędowanie małych i dużych

14 stycznia zakończył się w naszej bibliotece KOLĘDOWANIEM MAŁYCH I DUŻYCH. Wspólnie zaśpiewaliśmy świąteczne utwory, pomuzykowaliśmy na instrumentach, a także mieliśmy dwa solowe występy uczestników. Dziękujemy Wam za ten magiczny wieczór, który wspólnie stworzyliśmy oraz za Waszą obecność. Mamy nadzieję, że duzi odebrali od najmłodszych wiele pozytywnej energii, a mali świetnie się bawili. Dziękujemy Panu Markowi Cieślakowi, który podzielił się z nami swoim talentem. Do następnego razu!

Galeria na Facebooku

2019 rok w pigułceChoć statystyka nie należy do naszych ulubionych zajęć, a biblioteka kojarzy nam się raczej z miejscem spotkania z drugim człowiekiem to jednak cieszą nas liczby, które udowadniają nam jak bardzo potrzebna jest nasza praca!

Więcej...

Zapraszamy na koncert

Chcielibyśmy zaprosić Was na niezwykły koncert, podczas którego odpowiadamy za słowo czytane - poezję. Koncert Zimowy: „W przeróżnej postaci śnieg” – to interdyscyplinarne wydarzenie, które powstało we współpracy Sekcji Wokalnej MGOKiS i trzech instytucji działających w sferze kultury, sztuki i upowszechniania słowa pisanego. W trakcie wieczoru będzie można usłyszeć najpiękniejsze zimowe melodie. Towarzyszyć im będą specjalnie dobrane teksty i fotografie oraz najpiękniejsze zimowe obrazy, stworzone przez lokalnych artystów. Koncertowi przyświecał będzie szczytny cel – zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Weroniki Góry. ZAPRASZAMY 12 stycznia w niedzielę o godzinie 17:00.

"Czy książka może świecić?"

19 grudnia 2019 w naszej bibliotece zrobiło się naprawdę magicznie. Dzieci w Klubie Małych i Dużych sprawdziły, czy książka może świecić, zrobiły neonowe obrazki, a na koniec ruszyły w podróż po bibliotece w poszukiwaniu "świetlistej" literatury. To wszystko dzięki światłu UV. Cieszymy się, że spotkanie wzbudziło w Was tak wiele emocji! Do zobaczenia następnym razem!

Galeria na Facebooku

"Kolędowanie małych i dużych"

Zacznijmy razem 2020 rok! Nasza biblioteka znów będzie pełna dźwięków! Miejska Biblioteka Publiczna oraz Klub Małych i Dużych zaprasza na... "KOLĘDOWANIE MAŁYCH I DUŻYCH", które odbędzie się 14.01.2020 r. o godzinie 16:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach. Zabierz mamę, tatę, siostrę, brata, babcię, dziadka, męża, żonę...Przyjdź! Miło spędź z nami czas. W świątecznej, przyjaznej atmosferze.
Zapraszamy Małych i Dużych - Wszystkich :)

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności