70-lecie naszej biblioteki

11.12.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach oraz Rada Społeczna działająca przy bibliotece w 2019 roku zaprosiła do świętowania 70-lecia biblioteki. Nasze obchody przeżywaliśmy kreatywnie i inaczej niż zwykle. Było coś dla młodszych i starszych, a gala 70-lecia wyglądała nieco inaczej niż wszystkie gale w końcu mieliśmy 7 pomysłów i 0 nudy na tak zacny jubileusz!

1. KONKURSOWO – “Nasza biblioteka ma 70 lat”

WYNIKI KONKURSÓW

PREZENTACJA PRAC LITERACKICH

PREZENTACJA PRAC PLASTYCZNYCH

2. NA WESOŁO – odbył się Wielki Bal dla dzieci z bajką i Tulisiem, 15.01.2019 r. godz 10-13, RCOS.

RELACJA Z BALU

3. NA POWAŻNIE – Cykl trzech artykułów w “Tapecie” opowiadający historię naszej biblioteki.

4. ZATRZYMANE W KADRZE

Wystawa “Z nią”

Przygotowaliśmy wystawę fotografii autorstwa Kamila Sorockiego przedstawiające kilka osób w “zaczytaniu”.

5. OSCAROWO – kilkunastominutowy film godny bibliotecznego Oscara.

OBEJRZYJ FILM

6. OCZYWIŚCIE Z KSIĄŻKĄ- wystawa 70. książek, czyli “Słowa zatrzymane w czasie”

7. UROCZYŚCIE – Gala z siedmioma niespodziankami i premierą filmu odbyła się 17.01.2018 r. godz. 18, foyer RCOS.

Podziękowanie i fotorelacje z Gali