• Mamy już 3000 czytelników!

Nigdy nie było Was tak wielu - dziękujemy!

• Ostatni mecz w 2017 roku!

17.12! Zapraszamy do zapisów!

• Polecaj nam książki do zakupu!

Istnieje możliwość polecania książek do zakupu w naszej bibliotece.

• Można dołączyć do 15.12!

Do akcji Zostań Super Czytelnikiem można dołączyć do 15 grudnia.

• Ruszył Klub Kodowania!

Co tydzień we wtorki o 16 i 17.

"Chodźmy razem do kina" Wielki Finał

26 września 2017 r. spotkaliśmy się na auli Regionalnego Centrum Oświatowo – Sportowego w Dobczycach. Podczas wydarzenia odbył się krótki przegląd działań grupy, który przedstawiła Krystyna Zając. Swoją premierę miał także międzypokoleniowy film pt. „Niezwykłe przygody Dobka”. Po filmowym seansie i podziękowaniach przeszliśmy do drugiej części spotkania. Wszyscy goście zostali zaproszeni do biblioteki, gdzie światło dzienne ujrzała mini-publikacja pt. „Chodźmy razem do kina...Raba!”. Uczestnicy spotkania przy dźwiękach powojennych melodii oraz przygotowanym poczęstunku, mogli także podziwiać wystawę dotyczącą lokalnego, nieistniejącego już kina, które niegdyś działało w Dobczycach. Każdy otrzymał wyżej wymienioną publikację.Wystawę można oglądać jeszcze tylko przez trzy tygodnie.
Bardzo dziękujemy Paniom Justynie Szawarze i Krystynie Zając, a także wszystkim uczestnikom tego niezwykłego projektu.

Więcej zdjęć na facebooku

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności "Chodźmy razem do kina" Wielki Finał