• Mamy już 3000 czytelników!

Nigdy nie było Was tak wielu - dziękujemy!

• Ostatni mecz w 2017 roku!

17.12! Zapraszamy do zapisów!

• Polecaj nam książki do zakupu!

Istnieje możliwość polecania książek do zakupu w naszej bibliotece.

• Można dołączyć do 15.12!

Do akcji Zostań Super Czytelnikiem można dołączyć do 15 grudnia.

• Ruszył Klub Kodowania!

Co tydzień we wtorki o 16 i 17.

Dzień Przedszkolaka w bibliotece

20 września gościliśmy w naszej bibliotece przedszkolaków z Czasławia, którzy razem z nami postanowili świętować Dzień Przedszkolaka.
Grupa była bardzo liczna dlatego przygotowaliśmy dla nich podwójne atrakcje. Maluchy przyszły do biblioteki, gdzie Pani Edyta Sewiłło wprowadziła przedszkolaków w świat książek. Dzieci pospacerowały po bibliotece, poznały zasady w niej panujące oraz jak wypożyczać książki. Następnie z wielkim zaciekawieniem oglądały opowiadania z Teatrzyku Kamishibai czyli „Mój przyjaciel Kemushi” autorstwa Dargent Nathalie oraz „Groszek” (Françoise Malnuit). W tym czasie grupa starszaków zgromadziła się w sali RCOS, gdzie czekała na nich Pani Małgorzata Molendys. Tam aktywnie uczestniczyły w opowieści ruchowej, dotyczącej sportu. Dzieci tańczyły i śpiewały przy akompaniamencie gitary oraz grały na instrumentach Orfa. Po skończonych zajęciach następowała zmiana, aby każda grupa mogła zobaczyć bibliotekę oraz trochę się poruszać.

Pozdrawiamy Was Przedszkolaki- jesteście SUPER!!
Więcej zdjęć na facebooku

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Dzień Przedszkolaka w bibliotece